DES Real Estate TEAM

DES Real Estate TEAM
DES Real Estate TEAM

》Kërkoni shtëpinë e ëndrrave! 🏠 》Agjenci Ndërmjetësimi Imobiljare Pronash të Paluajtshme. 🏡 》Shisni/blini, jepni/merrni me qira me #DES!🔍

followers count: 1,564
followers rank: 0
likes count: 7,502
like rank: 0

desrealestate_team

Account rate

Mathematical model that shows the popularity of an account relative to others.

Statistics

0
Average likes per post
0
Average comments per post

Photos and videos ratio

7%videos
93%photos
Vlorë, Albania

DES Real Estate TEAM

🆕 🔥Shitet Apartament 2+1 pranë Tiku & Mato Vlorë ✅ Sipërfaqe 97.4 m2 totale ✅ Prona ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit. ✅ 1 Sallon+Kuzhinë ✅ 2 Dhoma gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 2 Ballkone ✅ Parking ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 11306 ✅ Çmimi 145000 Euro ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697066661 📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #vlore #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold

DES Real Estate TEAM

🔥 Pamje fantastike 🔥 👉 Shitet tokë truall në fshatin Qeparo, Himarë shumë pranë detit. 👉 Toka zotëron një pamje piktoreske te fshatit dhe pozicioni i saj ofron pamje nga lindja,jugu dhe pjesërisht nga perëndimi. 👉 Prona zotëron dokumenta të rregullta pronësie. ✅ Sipërfaqe totale 4438 m² ✅ ID e pronës 4481 ✅ Çmimi 120 EUR / m² (I negociueshëm) ———————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 (+355) 69 304 1461 📧 fotaq.bufi@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ———————————————————— . . . . . #realestate #albania #himare #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Shkodër, Albania

DES Real Estate TEAM

📍 JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NË QËNDER, SHKODËR ✅ Sipërfaqe 140 m² ✅Kat I 2-të ✅2 tualete ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 11300 ✅ Çmimi 800€ ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355694002427 📧 brisa.kallaci@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Tirana, Albania

DES Real Estate TEAM

🆕Me çmim shumë të mirë japim me qira apartament 2+1 tek Zogu i Zi ,Tiranë.🔥 ✅ Sipërfaqe 80 m2 ✅ Kati 4 ✅ 2 Dhoma gjumi ✅ 1 Sallon + kuzhinë ✅ 1 Tualet ✅ Izolim Termik ✅ Mobilim ✅ Çmimi 300 EUR/muaj ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355696050092 📧 engjell.dervishi@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirane #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Lushnje Albania

DES Real Estate TEAM

💥🏞️Shitet tokë are në Ngurrëz e madhe, Lushnjë. Toka është e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme⚡ ✅ Sipërfaqe 5964 m² ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 11303 ✅ Çmimi 1 800 000 lekë/total ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697032241 📧 irida.nukaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Tirana, Albania
🔥🙏 Sapo u rezervua apartamenti i radhës!! Eja dhe ti ne DES!
👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve 
potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre. 

✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane ?
📞 Na kontaktoni 👇👇👇
————————————————————————
☎️ +355 69 605 0092
📧 engjell.dervishi@desrealestate.al

☎️ +355 697022840 
📧 marsela.koci@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
#realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful  #shqiperia

DES Real Estate TEAM

🔥🙏 Sapo u rezervua apartamenti i radhës!! Eja dhe ti ne DES! 👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre. ✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane ? 📞 Na kontaktoni 👇👇👇 ———————————————————————— ☎️ +355 69 605 0092 📧 engjell.dervishi@desrealestate.al ☎️ +355 697022840 📧 marsela.koci@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #shqiperia

Vlorë, Albania

DES Real Estate TEAM

🆕 🔥Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen ` Osman Haxhiu”,Vlorë ✅ Sipërfaqe 46 m2 ✅ Apartamenti ndodhet në katin e dytë në pallat të ri ✅ 1 Dhomë Gjumi ✅ Sallon + kuzhinë ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon ✅ Parking ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 10979 ✅ Çmimi 23000 Euro ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697066661 📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Tirana, Albania

DES Real Estate TEAM

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA “4 DESHMORËT”, TIRANË. ✅ Sipërfaqe 50M2 ✅ 1 Dhome gjumi ✅ 1 Depo ✅ 1 kuzhine + sallon ✅ Kati 1 ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon ✅ Certifikate pronësie ✅ ID e pronës 11301 ✅ Çmimi 300 euro/muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 697022840 📧 marsela.koci@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

DES Real Estate TEAM

👉🏙️ 🔥 Jepet me qira super apartament 2+1+2 në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës. 🔥 👉 Pranë Xheko Imperial. 👉 Pallat I ri , investim shumë cilesor. 👉 Në një zone me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër. 👉 I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. ✅ Sipërfaqe 120 m2 ✅ Kati I 7 I banimit ✅ 2 dhoma gjumi ✅ 2 tualete ✅ 1 ndenje/gatim/ngrënie ✅ 1 ballkon ✅ Ashensor ✅ Izolim termik ✅ Administrim objekti ✅ I mobiluar ✅ Çmimi I qirase 600 Euro/Muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355694083999. 📧 anisa.jaupi@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Shkodër, Albania

DES Real Estate TEAM

📍Des sjell në shitje super ambjent biznesi, me qira aktive, në Parrucë,Shkodër. ✅ Sipërfaqe 68.5 m² ✅Kat I 1-rë ✅ 1 ambient ✅1 tualet ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 11302 ✅ Çmimi 60.000 € ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355694002427 📧 brisa.kallaci@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Tirana, Albania
Gëzuar Ditën e Tokës❗ 🌍
Të gjithë ne duhet të kujdesemi për mirëmbajtjen e Tokës, vendi ku 
jetojmë dhe pasurinë e paluajtshme që ndajmë❗

Kujdesuni për mjedisin:
1. Sill bletë apo krijesa të tjera pjalmuese, nëse ke kopsht; 🐝
2. Pastro mbetjet plastike në lagjen tënde; 🗑️
3. Përdor produkte kuzhine të riciklueshme; ♻️
4. Mbill një pemë;🌳
5. Mbill lule të egra apo lule të zonës; 🌼
6. Ripërdor e riciklo në kopshtin tënd; 🏡
7. Mos përdor pesticide apo kimikate;👨‍🌾
8. Kurseje ujin; 💧
9. Shmang hedhjen e ushqimeve; 🥘
10. Përcilleni dashurinë për Tokën te fëmijët tuaj! 🙎‍♀️👦🏻 💚

www.desrealestate.al
.
.
.
#DESRealEstate #toka #DES #Albania #earthday #earth #nature 
#earthdayeveryday #happyearthday #climatechange #environment 
#savetheplanet #Tirana #vendi #mjedisi #peme #produkte #uji #femijet 
#kimikate #ambient #arredim #greenworld #prona #shitje #qira 
#menaxhimprone #apartament #truall

DES Real Estate TEAM

Gëzuar Ditën e Tokës❗ 🌍 Të gjithë ne duhet të kujdesemi për mirëmbajtjen e Tokës, vendi ku jetojmë dhe pasurinë e paluajtshme që ndajmë❗ Kujdesuni për mjedisin: 1. Sill bletë apo krijesa të tjera pjalmuese, nëse ke kopsht; 🐝 2. Pastro mbetjet plastike në lagjen tënde; 🗑️ 3. Përdor produkte kuzhine të riciklueshme; ♻️ 4. Mbill një pemë;🌳 5. Mbill lule të egra apo lule të zonës; 🌼 6. Ripërdor e riciklo në kopshtin tënd; 🏡 7. Mos përdor pesticide apo kimikate;👨‍🌾 8. Kurseje ujin; 💧 9. Shmang hedhjen e ushqimeve; 🥘 10. Përcilleni dashurinë për Tokën te fëmijët tuaj! 🙎‍♀️👦🏻 💚 www.desrealestate.al . . . #DESRealEstate #toka #DES #Albania #earthday #earth #nature #earthdayeveryday #happyearthday #climatechange #environment #savetheplanet #Tirana #vendi #mjedisi #peme #produkte #uji #femijet #kimikate #ambient #arredim #greenworld #prona #shitje #qira #menaxhimprone #apartament #truall

Elbasan, Albania

DES Real Estate TEAM

E nisim diten me Transaksion💥 ❌RENTED❌🥰🥰🔥🔥 Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #elbasan ? 📞 Na kontaktoni 👇👇👇 ———————————————————————— ☎️ +355 69 703 2245 📧 irta.hoxha@desrealestate.al 📲 +355692045100 📧 sonila.borici@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ———————————————————————— #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #shqiperia